Pracuj z nami!

Jeżeli chcesz pracować w firmie wspierającej rozwój i zaangażowanie swoich pracowników, która stawia na różnorodność i docenia dążenie do perfekcji. Jeżeli chcesz pracować z przedsiębiorcami, którzy na całym świecie wcielają w życie swoje idee i o których już dziś można powiedzieć, że niebawem staną się liderami w biznesie.Jeśli tak, to HPS jest miejscem stworzonym dla Ciebie.

Powrót do strony głównej

 
  • Dołączając do HPS, zaczynasz poziom wyżej. Staniesz się częścią zespołu, który myśli i działa w skali globalnej, zarówno w sensie geograficznym, jak rynkowym.
  • Naszą ambicją jest to, aby HPS był najlepszym miejscem pracy dla wybitnych osób, które będą wspólnie tworzyć globalny zespół.
  • Jesteśmy zaangażowani w działania przedsiębiorstw zarówno na rynkach rozwiniętych, jak i rozwijających się. Oznacza to, że już dziś pracujemy z częścią przyszłych światowych liderów.

Praca w HPS

Zatrudniamy wybitne, nastawione na działanie indywidualności z różnych środowisk i kultur, posiadające unikalny punkt widzenia oraz kompetencje biznesowe. W takim środowisku będziesz osiągać swoje cele osobiste, a także rozwijać swój potencjał i tworzyć nową jakość.Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażyć Cię w bagaż doświadczeń i wiedzy, które pomogą Ci stać się cenionym ekspertem. Będziemy Cię zachęcać, abyś wziął karierę w swoje ręce i wykorzystał nadarzające się okazje. Twoje postępy z całą pewnością zostaną dostrzeżone i odpowiednio wynagrodzone.

Wyślij CV
info@hpsgroup.pl